אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע קופרה

אנו באיתי מוטורס עם ניסיון רב ביבוא מנועים ממקורות אמינים, אנו מבטיחים שהמנוע שנמצא ברכב יהיה איכותי, מותאם לדגם הרכב, וימשיך לספק ביצועים מעולים לאורך זמן.

מנוע קופרה פורמנטור

מנוע הקופרה פורמנטור מציע עיצוב ייחודי וביצועים דינמיים. ביכולת להפיק כוח בצורה חזקה ומתמידה, הוא משדר את אופיו הספורטיבי של הרכב ומספק חוויה נהיגתית ייחודית.

מנוע קופרה אטקה

מנוע הקופרה אטקה מוביל את הרכב לשיאי ביצועים. עם טכנולוגיה מתקדמת ויכולת יציבות משופרת, המנוע מאפשר לנהג להתמודד עם כל תנאי דרך בביטחה ובסגנון.

מנוע קופרה לאון

המנוע הייחודי של קופרה לאון מעניק לרכב נעילה וביצועים נפלאים. עם כוח מוגן ועם יכולת להתאים למגוון רחב של תנאים, הקופרה לאון הוא בראש ובראשונה על הדרך.

מנוע קופרה פורמנטור VZ

המנוע המתקדם והחזק של קופרה פורמנטור VZ מספק תחושת עזרה נוספת ביכולת התגובה המהירה והקפיצים בביצועים. עם יכולת לשלוט בכוח באופן מדויק, המנוע מובטח כמנוע שיוביל לחוויה נהיגתית מרגשת.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן