אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע דודג'

מנוע דודג' ג'רני:
המנוע של דודג' ג'רני הוא בעל נפח 3.6 ליטר והוא V6 בנזין. זהו מנוע חזק שמספק ביצועים גבוהים לרכב המותאם לנסיעה בכביש ולתנאים קשים בשטח. המנוע מצויד בטכנולוגיות מתקדמות שמספקות את היכולת לנצל את הכוח בצורה מיטבית.

מנוע דודג' ראם:
דודג' ראם מצויה במגוון רחב של מנועים, כולל מנועים בנפחים שונים ועם אפשרויות דלק שונות. לדוגמה, ישנם מנועים V6 ו-V8 בנפחים שונים, וגם מנועים דיזל. כל אחד מתוכם מספק ביצועים מרשימים ואמינות ברמה גבוהה.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס:
בייבוא מנועים יחד עם איתי מוטורס, תיהנה משירות מקצועית וייחודית בתחום יבוא המנועים. איתי מוטורס מתמחה בהבאת מנועים איכותיים ומתקדמים מהחו"ל, ומציעה ייעוץ מקצועי ופתרונות אישיים ללקוח. בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס, תוכל להתאים את המנוע לצרכייך הספציפיים, לשדרג את ביצועיו ולהבטיח שהוא מתאים באופן אופטימלי לרכב שלך.

לוגו דודג'
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן