מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקים מפירוק
כללי

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

קרא עוד »
חלקי חילוף
כללי

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי

קרא עוד »

פלאגים לרכב

מה הם פלאגים לרכב ולמה הם משמשים? הפלאגים הם חלקים יחסית קטנים אשר נמצאים במנוע אך משמעותם גבוה. הפרוש בערבית הוא "מצתים" הפלאגים ברכב משמשים להצתת הדלק שניכנס למנוע. עם התנעת המנוע המצתים יוצרים ניצוץ חשמלי קטן. פעולה זאת מתניע את הרכב. במהלך הנסיעה הפלאגים ממשיכים לייצר ניצוצות קטנים אשר מאפשרים פעילות תקינה של המנוע.

אם הזמן פעילות ההצתה נחלשת ומשפיע על התפקוד המנוע. אפשר להרגיש זאת כאשר לוחצים על הגז והרכב לא סוחב ולא מאיץ כמו בעבר. במידה ואתם חווים זאת באוטו שלכם הגיעו אלינו למוסך בחולון ונבדוק את תקינותם של הפלאגים.

פלאגים לרכב מחיר

מחירי הפלאגים משתנים בין סוגי הרכב. לרוב מחיר ממוצע לסט לרכב פרטי יהיה סביב ה 100-200 ש"ח. המחירים משתנים גם בהתאם למורכבות ההתקנה. לרכבי יוקרה וג'יפים המחירים גבוהים יותר ויכולים לנוע בין כמה אלפי שקלים.

החלפת פלאגים לרכב

החלפת פלאגים מתבצעת פעם בתקופה. ברכבים ישנים החלפת פלאגים מתבצעת כל 10,000 ק"מ, אך ברכבים החדשים היא מתבצעת פעם ב50,000 או אפילו פעם ב100,000. במכוניות חדשות זה לא טיפול שמבצעים במסגרת טיפול תקופתי אלה בטיפול גדול לרכב. חושב להתקין פלאגים איכותיים ולא להתפשר. הפלאגים אחראים על תפקוד תקין של המנוע, במידה ונחסוך בעלויות הפלאגים ישנו סיכון שנשלם ביוקר על מנוע חדש.

אל תחכו שהפלאגים יהרסו. לא החלפתם פלאגים ב50,000 הק"מ האחרונים? בקשו מהמוסך שעושה לכם טיפול לרכב לבדוק אותם.

איך מחליפים פלאגים לרכב?

ברוב הרכבים הם נמצאים בחלק העליון של הרכב. לכן לרוב פירוק פלסטיקה בחלק העליון והוצאת מספר ברגים ואתם מגיעים לפלאגים. חשוב שהרכב יהיה קר אחרת אפשר לעשות נזק לפלאג. פירוק והרכבה של הפלאגים אומנם נשמעת פשוטה אך חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע. הרכבה לא נכונה של הפלאגים יכול לעשות נזק והחיסכון שחסכתם בכך שלא טיפלתם במוסך יכול לעלות לכם במנוע חדש.

הצעת מחיר החלפת פלאגים

הרכב לא סוחב? צריכים להחליף פלאגים? צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכם להצעת מחיר משתלמת לרכב שלכם.

פלאגים לרכב
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן