אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »

מנוע קדילאק

במקרה של צורך בהחלפת המנוע, אנו ב"איתי מוטורס" מספקים שירות מקצועי ומהיר ליבוא מנועים. באמצעות הידע העמוק והניסיון שלנו, אנו מבטיחים את התאמת המנוע לדגם המסוים והתקנה יסודית ואיכותית בכל פעם. כך, אנו מאפשרים ללקוחותינו להמשיך ליהנות מביצועים מקסימליים גם לאחר החלפת המנוע.


מנוע מיבוא קדילאק אסקלייד

המנוע מיבוא לקדילאק אסקלייד הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה המתקדמת בנסיעה של הרכב. עם יכולת התגובה המהירה והתפקוד האופטימלי, מנוע זה מספק ביצועים וביכולת נהיגה.

מנוע מיבוא קדילאק ATS

המנוע של קדילאק ATS מביא יחדיו בין יכולת ספורטיבית לבין ביצועים חכמים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ותהליכים ייחודיים, המנוע מספק תגובה מהירה וחידוש בניהול הכוח, יציבות נהיגה יוצאת דופן, וביצועים מרשימים בכל נסיעה.

מנוע מיבוא קדילאק ATS-V

הATS-V מציע חווית נהיגה אדריכלינאלית, והמנוע המובא לו מבטיח את הביצועים המתקדמים ביותר. עם יכולת ייחודית להתאמה לשוני הדרך, הATS-V מספק תחושת שליטה יוצאת דופן ותפעול אופטימלי של הכוח.

מנוע מיבוא קדילאק CT6

הCT6 מציע מנוע בעל יכולת יציבות וביצועים חדירים. המנוע מספק חוויה נהיגתית יוקרתית עם תגובה מהירה ותפקוד חכם שמסתיר את כל המורכבות שבעטיין המכונית.

מנוע מיבוא קדילאק CTS

המנוע של קדילאק CTS מעניק לרכב את האיכויות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בשילוב עם הביצועים הספורטיביים והייחודיים של הCTS, המנוע מבטיח חוויה שאין כדומה לה.

מנוע מיבוא קדילאק CTS קופה

המנוע המובא לקדילאק CTS קופה מוביל את הרכב לקצהו של יציבות וביצועים. ביכולת התגובה הגבוהה ובשליטה על הכוח, הCTS קופה מצטיינת בפרפורמנס שאין לשום רכב אחר בקטגוריה זו.

מנוע מיבוא קדילאק CTS-V

המנוע החזק והמתקדם המובא לקדילאק CTS-V הופך את הרכב למכונית ספורט מדהימה. עם יכולת ייחודית לשלוט בכוח וביכולת לספק ביצועים יוצאי דופן, הCTS-V הוא בחירה אידיאלית לנהיגה ספורטיבית ומדויקת.

מנוע מיבוא קדילאק CTS-V קופה

הגרסה הקופה של הCTS-V מצליחה לשלב בין יכולת הספורטיבית לבין הייחודיות של הדגם. המנוע החזק והגמיש מספק עוצמה בלתי רגילה, יציבות מעולה וניהול מרבי של הכוח.

מנוע מיבוא קדילאק SRX

הSRX מתקדם עם מנוע מיוחד המספק ביצועים אופטימליים ובטיחותיים. עם יכולת להתאים למגוון תנאי דרך ולספק יציבות מרבית, המנוע של SRX משלב באופן מושלם בין ביצועים ונוחות.

מנוע מיבוא קדילאק STS

הSTS מציע מנוע מתקדם המוביל את הרכב למרחקים מרשימים. ביכולת התגובה המהירה ובאיכות היציבות הגבוהה, הSTS מספק חוויה נהיגתית יוקרתית.

מנוע מיבוא קדילאק XT4

הXT4 משמש מנוע מתקדם המספק ביצועים גבוהים וחידוש טכנולוגי. ביכולת להתמודד עם תנאי דרך שונים ובתגובה יעילה לשלטון הנהיגה, המנוע של XT4 משתלב באופן אידיאלי בין הייחודיות לבין הביצועים.

מנוע מיבוא קדילאק XT5

המנוע המתקדם של XT5 מבטיח ביצועים אמיצים ותפקוד משובח. עם יכולת להתמודד עם מגוון רחב של תנאי דרך, הXT5 הוא בחירה מושלמת לנהיגה יומיומית יעילה ונעימה.

מנוע מיבוא קדילאק XT6

הXT6 מציע מנוע בעל יכולת יציבות וביצועים יציבים. עם יכולת תגובה מהירה ותפקוד יעיל בתנאי דרך שונים, המנוע מספק חוויה מתקדמת ומתפקדת.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן