אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים

מנוע וולוו

מנוע וולוו XC40:
המנוע של וולוו XC40 הוא בדרך כלל מנוע בנזין דו-טורבו בנפח 2.0 ליטרים. יחד עם מערכת ההגנה והבטיחות של וולוו, המנוע מספק ביצועים מעולים ויציבות בנסיעה יומיומית. עם טכנולוגיות חדישות, זהו מנוע המאזין בצורה טובה בין ביצועים וביצועים סבירים בצריבה.

מנוע וולוו XC60:
המנוע של וולוו XC60 נעשה לרוב ממנוע בנזין דו-טורבו בנפח 2.0 ליטרים, המספק ביצועים ויציבות מעולים. יחד עם מערכת החשמל ההיברידית במספר תצורות, הוא יכול לספק יעילות דלק משופרת ונסיעה נקייה.

מנוע וולוו S60:
ב-S60 ניתן למצוא מגוון של מנועים, כוללים בנזין דו-טורבו וגם גרסאות PHEV הכוללות מנוע בנזין בשילוב עם מערכת היברידית. המנועים מתאימים לנסיעה יומיומית ומציעים יציבות וביצועים משופרים.

מנוע וולוו S90:
המנוע של וולוו S90 הוא בדרך כלל V4 בנזין דו-טורבו בנפח 2.0 ליטרים. הוא מספק יכולת ניהול דלק מתקדמת, ביצועים יעילים וחוויית נסיעה יוצאת דופן.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס:
בייבוא מנועים יחד עם איתי מוטורס תקבלו שירות מקצועית ומיוחד. החברה מתמחה בייבוא מנועים איכותיים ומתקדמים מהחו"ל, ומציעה ייעוץ טכני ושירות אישי ללקוחותיה. באמצעות איתי מוטורס, תוכל לבחור מתוך מגוון רחב של מנועים ולהתאים אותם לצרכייך הספציפיים, כך שתוכל למצוא את הפתרון האופטימלי לרכב שלך.

מנוע ולוו
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן