אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים

מנוע ג'יפ

מנוע גרנד צ'רוקי


המנוע של גרנד צ'רוקי נבחר בכמה תצורות, כגון V6 בנזין בנפח 3.6 ליטר וכן אפשרויות דיזל כמו V6 בנפח 3.0 ליטר. מנועי דיזל ובנזין מספקים ביצועים מעולים ויכולת לנסיעה בכביש ובשטח, מה שהופך אותם למתאימים לשטחי דרך שונים ולשימוש יומיומי.

מנוע רנגלר


המנוע של רנגלר הוא בדרך כלל בנזין, עם בחירה של V6 בנפח 3.6 ליטר וגם בגרסה דיזל V6 בנפח 3.0 ליטר. רנגלר הוא דגם שעוצב בעיקר לשטח קשה ומירב יציבות ויעילות בשטחי דרך קשים.

מנוע קומפאס


בקומפאס תמצא מנועים בעיקר בנזין בנפח 1.6 ליטר וגם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר. המנועים מספקים ביצועים סבירים לשימוש יומיומי ויש להם יכולת נסיעה יעילה וחסכונית בדלק.

מנוע גלדיאטור


גלדיאטור הוא פיקאפ דגם טריטוריאלי וחזק, ולרוב מגיע עם מנוע V6 בנזין בנפח 3.6 ליטר. המנוע מספק כוח יוצא דופן ויכולת גרירה יציבה גם בתנאי שטח קשים.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס


הייבוא מנועים יחד עם איתי מוטורס מציע יתרונות משמעותיים. החברה מתמחה בייבוא מנועים איכותיים ומתקדמים מהחו"ל, תוך כדי ניהול פרוצדורות איכות ובקרה יסודיים. הלקוחות יכולים לקבל שירות אישי, ייעוץ טכני מקצועי, והתאמה אישית של המנוע לצרכי הלקוח. בכך, ייתכן לשפר את ביצועי הרכב ולהבטיח שהמנוע יפעיל בצורה אופטימלית וישדרג את חוויית הנסיעה.

לוגו ג'יפ
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן