אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »
למה מנוע רועד
כללי

למה מנוע רועד?

אז למה מנוע רועד? רעידות במנוע רכב הן תופעה נפוצה שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. הן עלולות להופיע בעת נסיעה, האצה, בלימה, ואפילו בעמידה. רעידות אלו

קרא עוד »

מנוע אבארט

מנוע אברט 001


מנוע אברט 001 הוא מנוע דו-צילינדרי בנפח 1.4 ליטרים, המיוצר על ידי חברת SEAT. זהו מנוע פופולרי המשמש ברכבי SEAT ואחרים בקבוצת המותגים של וולקסווגן. הוא מתקן לגרסאות קטנות ודגמים עירוניים, ומצוין ביכולת כח ובביצועים המאפשרים נסיעה יעילה ומשתלמת.

מנוע אברט 002


מנוע אברט 002 הוא מנוע דו-צילינדרי בנפח 1.0 ליטרים, יחיד בסוגו, והוא חלק מסדרת מנועי TSI המתקדמת של וולקסווגן. זהו מנוע קטן ויעיל המיועד לשימוש ברכבים קטנים ובדגמים עם דריבה עירונית. עם טכנולוגיות מתקדמות, המנוע מספק ביצועים טובים יחד עם יעילות דלק.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס


יבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס הוא הבטחה לאמינות ולאיכות. החברה מתמחה בייבוא מנועים איכותיים ומתקדמים מהחו"ל, ומספקת שירות אישי ומקצועי. בשילוב עם הייעוץ המותאם אישית של איתי מוטורס, תוכל להיות בטוח שהמנוע שלך יותאם בצורה אופטימלית לצרכיך ויספק ביצועים מירביים. ישנה גם אפשרות לשדרג את המנוע ולהתאימו למגוון רחב של רכבים.

לוגו אבארט
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן