אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »

מיזוג אוויר לרכב בחולון

המזגן ברכב לא עובד? במידה והמוסך שלכם בחולון, הרי ישנה חשיבות עליונה להגיע למוסך בהקדם האפשרי על מנת לבחון את ההיצע. כל הפרטים על מיזוג אוויר לרכב בחולון  – בכתבה הבאה.

חלק חשוב ביותר במנוע שלכם

אינג'קטורים  נחשבים לחלק חיוני ביותר במנוע הרכב. מדובר על חלק המספק דלק על מנת שתהיה בעירה תקינה. ללא תחזוקה נכונה עשויות להיות בעיות כמו תקלות או סתימות. אם כן, מזרקים לדלק נחשבים חשובים במיוחד ולכן חשוב ביותר לדאוג לתחזוקה תקינה שלהם באמצעות חומרים מיוחדים. שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים יאפשרו את אספקת הדלק בצורה הטובה והאיכותית ביותר.  גם מערכת מיזוג אוויר לרכב נחשבת חיונית למדי ולכן חשוב ביותר לוודא כי אין סתימות אשר גורמות למערכת לא לעבוד בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב להביא בחשבון בעת רכישת מנוע לרכב?

אינגקטור נחשב לאחד החלקים המשמעותיים ביותר ברכב שלכם ולכן חשוב ביותר לוודא כי הוא פועל כמו שצריך. ישנם סימנים שונים המעידים על תקלה וחשוב לזהות אותם: מנוע שנכבה או נתקע כתוצאה מאי אספקת שלק לתא הבעירה. נוסף על זאת, גם מצב של דליפת דלק עשוי להיות מתקלה במזרק הדלק. בעת רכישת מנוע לרכב ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת

  • יחידה שלמה: במידה ואתם רוכשים מנוע מיבוא, הרי ישנם מספר דברים שעליכם להביא בחשבון כמוח למשל לוודא כי המנוע פורק מהרכב ומדובר במנוע במצב תקין. אחרי הכל, לא הייתם מעוניינים לקבל מנוע שאינו תקין ואי אפשר לעשות בו שימוש.
  • בדיקה מקיפה: זאת ועוד, המנוע חייב לעבור בדיקה מקיפה על מנת לוודא תקינות. הבדיקה כוללת בין היתר קומפרסיה, תנועות מים ושמן.

בעלת תפקיד מרכזי ברכב

גיר לרכב נחשב לאחד התפקידים המרכזיים והחשובים ביותר ברכב. מדובר על תיבת ההילוכים שדל רכב מנועי והתפקיד הוא להעביר את האנרגיה שמפיק המנוע לגלגלים. גם טורבואים לרכב נחשבים לבעלי תפקיד חשוב ביותר- מדובר על חלק חיוני ההופך את מנועים לרכב  ליעילים יותר מבחינת מאמץ הרכב.

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת טיפול לרכב?

יש לכם רכב ואתם מחפשים להגיע לטיפול? טיפול לרכב כולל בחירת מוסך לרכב בצורה הטובה ביותר על מנת שיהיה לכם שקט נפשי. ישנם מספר דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת במסגרת בחירת מוסך בחולון:

המלצות: בין אם מדובר על שיפוץ אינג'קטורים או רכישת מנועים לרכב מיבוא, חשוב ביותר לקבל המלצות מלקוחות קודמים.

  • רושם אישי: נוסף על כך, חשוב ביותר להגיע למקום לצורך התרשמות אישית.
  • מוסך מורשה: יתרה מכך, חשוב ביותר להגיע למוסך שקיבל רישיון מטעם משרד התחבורה והוא עומד בכללים והחוקים של משרד התחבורה.
  • אמינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר להגיע למקום ובו תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר בצוות אמין של עובדים.
מיזוג אוויר לרכב
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן