מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקים מפירוק
כללי

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

קרא עוד »
חלקי חילוף
כללי

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי

קרא עוד »

כך תבחרו מוסך

כמו שאנחנו צריכים מידי פעם רופא, כך גם הרכב שלנו צריך מוסך מקצועי שיטפל בו מדי פעם. במיוחד עבורם, הכנו מאמר המסביר מה הוא מוסך לרכב? איך תדעו האם המוסך הוא אמין או שכדאי לתפוס מרחק.

טיפול לרכב

אנחנו מבצעים טיפול לרכב לפחות פעם אחת בשנה. את הטיפולים לרכב צריך לבצע על פי הוראות היצרן שנמצאות בספר הרכב. ספר הרכב בדרך כלל נמצא בתא ככפות. אתם יכולים לפתוח את הספר ולבדוק מול הק"מ ברכב איזה טיפולים אתם צריכים לעשות ואילו טיפולים אתם צריכים להיערך אליהם.

טיפול קטן

בטיפול הסטנדרטי שלרוב נעשה אחת לשנה אנו צריכים להחליף- שמן, פילטר שמן, מסנן אוויר.

טיפ מציל חיים– בטיפול תקופתי בדקו את נוזל הבלמים. נוזל הבלמים אחראי על דוושת הבלם.

טיפול גדול

טיפולים גדולים אלה טיפולים תלויים בכמה אתם נוסעים ברכב. במידה ואתם נוסעים לעבודה והביתה אלה טיפולים שתעשו אחד לכמה שנים, במידה ואתם בעלי מקצוע שהרכב הוא כלי העבודה שלכם יכול להיות שתעשו את הטיפולים הללו אחד לשנה או יותר (תלוי בכמות הק"מ שאתם עושים בשנה).

בטיפולים לרוב מחליפים- רפידות בלם, צלחות, פלאגים, חגורת טיימינג, אינג'קטורים ועוד.

מוסך רכב

לפני שאתם פונים למוסך רכב עשו שיעורי בית. חפשו את מוסכים בגוגל, בדקו ביקורות אודות המוסך. כיום בעולם הדיגיטלי הכל חשוף וניתן לראות האם הלקוחות מרוצים מהעובדה של המוסך או לא.

מוסך מורשה

האם לטפל ברכב במוסך מורשה או במוסך רגיל? מוסך מורשה יבואן בדרך כלל יהיה בעל מאולם תצוגה המשולב עם מוסך. מחירי מוסך מורשה הן גבוהות ממוסך רגיל מכמה סיבות שלא נכנס אליהם במאמר זה.

ההבדל במחיר בין המוסכים הם גדולים, ההבדלים יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים ואף להגיע לכמה אלפי שקלים. אם במוסך רגיל חלק יעלה לכם 400 ₪ במוסך מורשה החלק עשוי להגיע ל 800 ₪ ויותר.

מוסך בחולון

אתם צריכים לטפל ברכב שלכם בחולון? מוסך איתי מוטורס כאן בשבילך. עם 25 שנות מוניטין שיעניקו לרכב שלכם טיפול על ידי מיטב הטכנאים המוסמכים בתחום הרכב. הצוות מוכן להתמודד עם כל תיקון או תקלה. להזמנת טיפול חייגו 03-6393666 או השאירו פרטים.

מה הלקוחות אומרים עלינו:

מוסך
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן