מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקי חילוף
כללי

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי

קרא עוד »
חלפים לרכב
כללי

חלפים לרכב

חלפים לרכב נחשבים חשובים ביותר על מנת לשמור על תקינות הרכב שלכם. כל הפרטים – בכתבה הבאה. מהם חלפים לרכב חלפים לרכב משתנים לפי מותג

קרא עוד »

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

האם להזמין את החלקים לבד או לגשת למוסך?

אחת השאלות שישראלים שואלים היא מה לגבי חלקים מפירוק? במידה ואתם זקוקים לחלקים חדשים לרכב כמו מזרקים לרכב הידועים בתור אינג'קטורים או שמא אתם זקוקים לחלקים של מערכת מיזוג אוויר לרכב  , הרי תוכלו לרכוש אותם לבד או באמצעות הגעה למוסך. מוסך בחולון למשל או כל מוסך לרכב המציע את השירות ימליץ לכם על החלקים האיכותיים ביותר.

מה חשוב לדעת על חלקים מפירוק מייבוא?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש חלקים מפירוק מייבוא, כדאי לדעת כי יש להתייעץ עם מומחה בתחום ולא לבצע את הרכישה על סמך היגיון בלבד. שימו לב, לא כל מנועים לרכב מיבוא מותר להתקין, גם אם היצרן מתעקש על כך. מכאן, חשוב ביותר לפקוח עיניים היטב ולדעת בדיוק למה אתם נכנסים.  

חשוב ביותר לבצע בדיקת התאמה לרכב

במידה ואתם מעוניינים לרכוש מנועים לרכב או גיר לרכב, ההמלצה היא לבצע בדיקת התאמה, בייחוד כאשר מדובר על מנועים לרכב מיבוא. כאשר מדובר על חלקים מיבוא, ישנם כללים דומים בעולם לשיווק, אך לא זהים. מה הכוונה? חלקי המנוע עשויים להיות שונים, למרות שמדובר באותו דגם מנוע. חברה מקצועית בתחום תדע לבצע את ההתאמה לרכב שלכם על הצד הטוב ביותר וכך להבטיח כי הנהיגה שלכם תהיה איכותית. נוסף על כך, חשוב ביותר לדעת כי כל מקום לפי החוק חייב לבצע החלפה של חלקים כאשר הם אינם מקוריים.    

חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים על מנת לבחון את ההיצע

זאת ועוד, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין המקומות השונים במטרה לבחון את ההיצע. בין אם אתם זקוקים להגיע למוסך לצורך טיפול לרכב, הרי ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים על מנת לבחון את ההיצע. על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים יותר, כדאי לבצע השוואת מחירים בין המקומות השונים על מנת להגיע למחיר המתאים ביותר. כאשר אתם מבצעים השוואת מחיר כדאי להביא בחשבון כי אין מדובר על מחירים זולים, אבל לא כדאי להתפשר כאשר זה נוגע לרכב שלכם.

לא להתפשר על אמינות ומקצועיות

כאשר זה נוגע לרכישת חלקים מפירוק לרכב, ההמלצה היא לא להתפשר על אמינות ומקצועיות. בין אם מדובר על פנסים או משאבות בלם או כל חלקים אחרים, לא כדאי להתפשר על מקום שאינו כולל עובדים אשר יהיו מקצועיים ואמינים. נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור במקום המעניק מגוון רחב של שירותים וכך תהיה לכם האפשרות להיות רגועים ולדעת כי הגעתם למקום המתאים ביותר.

חלקים מפירוק – רגע לפני סיום

על מנת לשמור על הרכב שלכם ולהבטיח נהיגה בטוחה חשוב ביותר להגיע למקום איכותי ולא להתפשר כמו איתי מוטורס.

חלקים מפירוק
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן