אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע BMW

יצירת הרכב BMW נחשבת ליצרנית מוכרת בשל האמינות של הרכב ואותו מנוע BMW המותקן בדגמים שלה. מדובר על מנועים המבוססים על טכנולוגיה ייחודית המשלבת בין מערכת הזרקה יעילה וכן בקרת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר- כל הפרטים בכתבה הבאה. 

מנוע BMW M52

בדומה לחברות גרמניות אחרות, גם בחברת BMW משקיעים לא מעט מחשבה על בקרת איכות ובהתאם לכך מנוע BMW M52 מחיר עולה בהתאם ונחשב לאיכותי ביותר ומחזיק מעמד לאורך זמן רב. כאשר יש צורך לבחון את המנוע, הרי חשוב ביותר להגיע למוסך המקצועי והטוב ביותר לקבלת הטיפול האיכותי במטרה להמשיך את הנסיעה ברכב ללא כל בעיות. 

מנוע BMW S1000

מנוע BMW S1000 מחיר מוצע לקהל הלקוחות וכולל גם חלקי חילוף באיכות הגבוהה ביותר החל ממגדשי טורבו, רדיאטורים ועד גירים. בתחום הזה חשוב ביותר להגיע למקום הטוב ביותר בו ניתן לבחון את המקצועיות בכל הנוגע לטיפול במנוע. 

החלפת מנוע BMW

כאשר נדרשת החלפה של מנוע, הרי החלפת מנוע BMW מחיר יהיה משהו שיהיה צורך להביא בחשבון טרם החלפת המנוע. במסגרת החלפת מנוע לדגם הנ"ל חשוב ביותר להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים:

התאמה לדגם: על מנת לנסוע ללא בעיות, יש חשיבות רבה לבצע התאמה לדגם.

שנת ייצור: בנוסף על כך, יש חשיבות רבה לבחון את שנת הייצור במקרה של החלפת המנוע.

בכל הקשור להחלפה של מנוע, רצוי לרכוש מנוע מייבוא בשל העובדה כי מנועים מייבוא נחשבים איכותיים ביותר ותוחלת החיים שלהם ארוכה יותר בהשוואה למנועים אחרים. זאת ועוד, חשוב ביותר לבחון כי המנוע נבדק בקפידה על ידי אנשי מקצוע ברמה הטובה ביותר וכמובן נבחן פעם נוספת טרם המסירה ללקוחות. אין ספק כי בקרת איכות מהווה מדד חשוב ביותר ויש צורך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הכוללים טיפול איכותי ושימוש במכשור מתאים על מנת להבטיח לציבור הנהגים כי ברכבם יותקן מנוע איכותי ברמה גבוהה. 

חשיבות הטיפול המהיר

כאשר יש צורך בשיפוץ או החלפה של המנוע, חשוב ביותר להגיע למקום הנכון במטרה לקבל את הטיפול הטוב ביותר. שימו לב, ללא קבלת טיפול יהיה קושי רב לנהוג ברכב בצורה הטובה ביותר ולכן יש חשיבות עליונה לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יש חשיבות עליונה להגיע למוסך מורשה לצורך בדיקה וייעוץ על ידי אנשי מקצוע אשר להם יש את הידע המקצועי והטוב ביותר. אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב יוכלו לספק לכם את המענה הטוב ביותר בכל הקשור למנועים תלוי מודל ודגם. 

מכאן, יש חשיבות עליונה לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את המקום הטוב ביותר אליו תגיעו עם הרכב שלכם לצורך טיפול במנוע. ניתן בהחלט לקבל המלצות של לקוחות אחרים במטרה לבחון את ההיצע וכך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. 

מנוע BMW
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן