אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »

מנוע מזראטי

מנוע לגיבלי


המנוע לגיבלי הוא מנוע בנזין בקיבולת של 1.6 ליטרים. ידוע כמנוע יציב וכמנוע חסכוני בדלק, מתאים לרכבים קטנים ובינוניים. הוא מספק יכולת תגובה מהירה ותפעול חלק.

מנוע ללבנטה


המנוע ללבנטה הוא בעל נפח של 2.0 ליטרים ופועל על בנזין. ידוע בביצועים יציבים וכח גבוה, הוא נמצא בשימור גבוה על פי דירוגי הלקוחות ומתאים לגדלי רכבים ממוצעים ומסוג הסדאן.

מנוע לקוואטרופורטה


המנוע לקוואטרופורטה הוא מנוע V8 בנפח של 4.0 ליטרים המופעל על בנזין. ידוע בביצועים חזקים וספורטיביים, מתאים לרכבים פרימיום וספורט.

מנוע לMC20


מנוע לMC20 הוא מנוע ספורטיבי בנפח של 3.0 ליטרים, בנייתו בהתאמה לדרישות הביצועים הגבוהים של מספר דגמי Maserati. ידוע בעיצוב יעיל וטכנולוגיה מתקדמת, מספק ביצועים מהירים ומתקדמים עם דגש על ניהול דלק יעיל.

יבוא מנועי מזראטי עם איתי מוטורס. אנו ספק מוביל של מנועים משומשים ומקוריים בישראל, המתמחה ביבוא ישיר ומקצועי של מנועים לרכבים. אנו מציעים את המבחר הגדול ביותר של מנועים ויכולים לספק מנועים במגוון יצרנים ודגמים, עם אחריות מקיפה ושירות מקצועי.

לוגו מזראטי
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן