אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »

מנוע לשברולט

שברולט נחשבת לאחד המותגים האמריקאים המוכרים ביותר והפופולריים ביותר לכן מנוע לשברולט כל כך מבוקש. החברה מציעה שלל דגמים בין היתר ספארק, מאליבו ועוד דגמים נוספים. לכל הדגמים נוכחות המשדרת עוצמה רבה. מנוע שברולט זהו מנוע חזק ואמין- כל הפרטים בכתבה לפניכם.

קרוז שלושה נפחים (נפח :1600-נפח:1800-נפח:1400 טורבו)

שברולט קרוז נחשבת לאחד הדגמים החשובים ביותר וכוללת תיבת הילוכים אוטומטית הכוללת שישה הילוכים במקום ארבעה. נפח :1600 מאפשר נסיעה רגועה ושקטה.

נפח 1800  מספק 140 כ"ס. לגבי העיצוב- מדובר על עיצוב מודרני הכולל סביבת נהג כתא טייס מהודר.

לעומת זאת 1400 טורבו ,מאפשר נסיעה איכותית ביותר בשל מנוע בנזין וכן עמידה במבחן ריסוק. בין אם מדובר על החלפת אינג'קטורים- המכונים מזרקים לדלק או בדיקת מיזוג אוויר לרכב, יש חשיבות עליונה להגיע למוסך מקצועי על מנת לבצע את הבדיקות השונות בצורה הטובה ביותר ולהמשיך ליהנות מנסיעה מושלמת.

רכישת מנוע מיבוא

מנוע שברולט נחשב לאחד המנועים האיכותיים ביותר, אבל במידה ויש צורך להחליף את המנוע, הרי בחינת מנוע לרכב ובדיקת חלקים שונים כמו למשל אינגקטור, יש לעשות במקום מקצועי. כאשר מדובר על מנוע מיבוא חשוב ביותר לוודא כי מדובר על חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר על מנת לאפשר נסיעה איכותית.

גיר לרכב המאפשר נסיעה איכותית

טראקס נחשב לג'יפ ביניים הוא נחשב קטן יותר בהשוואה לרכבים אחרים. מדובר על רכב המציע מרווח פנימי ויכול להסיע 4 מבוגרים הכולל גם תא מטען בעל נפח משמעותי.

בעת החלפת מנוע לרכב ובדיקת גיר לרכב, חשוב ביותר להגיע למוסך מקצועי. החלפה של מנוע שברולט מחייבת בחינת מקום איכותי אשר יבצע בדיקת טורבואים במטרה לבחון את תקינות הרכב טרם החלפת המנוע. המנועים בישראל של שברולט עשויים להישחק במהירות רבה ולכן ההמלצה היא לבחור באחד מאותם מנועים מיבוא. נציין כי מנועים מייבוא נהנים מאפשרות טובה יותר ומאפשרים נסיעה חלקה וטובה יותר. כאשר מתקינים מנוע מייבוא על ידי מקום מקצועי אפשר בהחלט ליהנות מביצועים איכותיים יותר לרכב, זאת בשל מערכת בקרת  מתקדמת ומחמירה של אנשי המקצוע הטובים ביותר הכוללת בדיקות של המנוע מספר פעמים על מנת לוודא את תקינות המנוע וכך לאפשר לכם לקבל את הרכב לאחר בדיקה יסודית במטרה לאפשר לכם נסיעה  נוחה ובטוחה לאורך זמן רב ללא כל בעיות מבחינת המנוע לאחר בדיקות רבות.

מה חשוב בעת ההגעה למוסך בחולון?

 שברולט אורלנדו נחשבת לפתרון מתאים עבור משפחות ברוכות ילדים- מדובר על מיניוואן המשווק עם מנוע דיזל התורם תרומה משמעותית לצריכת הדלק ונחשב לרכישה מוצלחת. במידה ויש בעיות במזרקי הדלק, הרי שיפוץ אינג'קטורים צריך להתבצע במקום מקצועי ובו ניתן לראות את אנשי המקצוע הטובים ביותר. בחירת מוסך לרכב, בייחוד מוסך בחולון צריכה להתבסס על מספר פרמטרים חשובים:

  • ניסיון רב: חשוב ביותר לבחור מוסך בעל ניסיון רב בתחום.
  • המלצות: יתרה מזאת, חשוב ביותר לבקש המלצות של לקוחות אחרים במטרה לבחון את ההיצע.

מנוע לשברולט טראוורס – כל מה שאתם צריכים

 דגם שברולט טראוורס החדש מאפשר לכם ליהנות מכל מה שאתם צריכים וגם מכל מה שלא ידעתם שאתם צריכים. מדובר על רכב הכולל מנוע חזק, מרחב פנים גדול ומערכות בטיחות מתקדמות וגם עיצוב דינמי וספורטיבי. במידה ואתם צריכים לבצע טיפול לרכב, הרי חשוב ביותר להגיע למוסך מקצועי ובו אנשי המקצוע המנוסים ביותר.

מנוע לשברולט קפטיבה- מאפשר ליהנות מביצועים משופרים

 דגם שברולט קפטיבה  מאפשר לכם ליהנות מאיכות נאה בתא הנוסעים ואבזור מרשים ביותר וכן מרחב טוב וביצועים משופרים. עם זאת כאשר יש בעיה במנוע, כדאי לשקול לבחון מנועים לרכב מיבוא במטרה לאפשר נסיעה נוחה.

מנוע לשברולט מליבו- רכב מנהלים עוצמתי

דגם שברולט מליבו נחשב לרכב מנהלים עוצמתי המאפשר חווית נסיעה נוח. כאשר עולה צורך בפעולה כמו שיפוץ מנוע, חשוב ביותר להגיע למקום ובו יש לצוות מכונאי הרכב הבנה רבה בדגם הנ"ל.

מנוע לשברולט ספארק- המיני הבטוחה בישראל

במידה ואתם מעוניינים בחווית נסיעה איכותית, הרי שברולט ספארק נחשבת למיני הבטוחה בישראל ומאפשרת חווית נסיעה בטוחה. בכל הקשור לשיפוץ מנוע, הרי מנוע משופץ הכולל חלקי חילוף מקוריים יאפשר לכם ליהנות מחווית נסיעה לאורך זמן רב.

מנוע לשברולט
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן