אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »
למה מנוע רועד
כללי

למה מנוע רועד?

אז למה מנוע רועד? רעידות במנוע רכב הן תופעה נפוצה שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. הן עלולות להופיע בעת נסיעה, האצה, בלימה, ואפילו בעמידה. רעידות אלו

קרא עוד »

מנוע לקסוס

מנוע לקסוס IS


מנוע זה מגיע במגוון דגמים של לקסוס IS. המנוע בדרך כלל הוא בנפח 2.0 ליטר או 3.5 ליטר, ומספק ביצועים מעולים ויכולת ניהול דינמיות בכביש. התקני המנוע מתקדמים ומשתלבים עם טכנולוגיות חדישות לשיפור יעילות הדלק והביצועים.

מנוע לקסוס ES


מנוע המיועד ללקסוס ES הוא בדרך כלל בנפח 2.5 ליטר או 3.5 ליטר. הוא מספק יכולת נסיעה יציבה וביצועים אמינים בכל תנאי דרך. עם עיצוב יפהפה ופנים מפוארות, מנוע זה מביא לתחושת יוקרה בנסיעה.

מנוע לקסוס LS


קסוס LS הוא דגם יוקרתי והמנוע המותקן בו נבחר בקפיצות מסוימות. בדרך כלל, המנוע בגרסאות של LS הוא בנפח 3.5 ליטר, אשר מספק ביצועים חזקים ותפעול חלק.

מנוע לקסוס UX


המנוע לקסוס UX הוא פחות בנפח, כאשר רוב הדגמים מגיעים עם מנוע בנפח 2.0 ליטר. יחד עם משקל הרכב הקל, המנוע מספק חיבורים נפלאים בכביש ויעילות בצריכת הדלק.

מנוע לקסוס NX


מנוע לדגם ה-NX יכול להגיע במגוון בקפיצות נפח, החל מ-2.0 ליטר ועד 2.5 ליטר. הוא מספק ביצועים מצוינים יחד עם יכולת ניהול דינמיות מתקדמת.

מנוע לקסוס RX


דגם RX הוא דגם גדול ויוקרתי, ולכן גם המנועים שמותקנים בו יכולים להגיע בנפחים שונים. עם טכנולוגיות ידידותיות לסביבה וביצועים יעילים, מדובר במנועי בכירה.

מנוע לקסוס LX


מנוע המיועד לדגם ה-LX הוא בדרך כלל בנפח 5.7 ליטר. מדובר במנוע V8 יציב וחזק, המספק ביצועים יוקרתיים ותחושה של כוח עוצרת נשימה.

ליבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס:
ליבוא מנוע מספק דרך לקבלת מנועים באיכות גבוהה ובמחירים יעילים. איתי מוטורס היא חברת יבוא ושיווק מנועים וסלולריים עם ניסיון רב בתחום. הספקות של איתי מוטורס מספקות מנועים מובטחים באיכותם, ובשילוב עם שירות מקצועי ואמין, יש לך בידיים את כל הכלים להבטיח תחושת ביטחון ואמינות במנוע שתבחר לייבא.

לקסוס לוגו
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן