אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע לפורשה

פורשה 718 בוקסטר

מנוע חזק בנפח 2 ליטר, טורבו. המנוע מספק ביצועים גבוהים ותגובה מהירה. יבוא מנוע עם איתי מוטורס יספק את התאמה מושלמת למכוניתך, מבלי להתפשר על ביצועים ואיכות.

פורשה 911

הפורשה 911 מציעה מנועים בנפח 3.0 ליטר עם 6 צילינדרים. יבוא מנוע עם איתי מוטורס יספק את התאמה מושלמת לדגם זה, וישדרג את הביצועים והחוויה הנהיגתית.

פורשה 911 GT3

המנוע של GT3 הוא אמבפור, בנפח 4.0 ליטר ובעל 6 צילינדרים. ייבוא מנוע עם איתי מוטורס יספק את הגרסה המתקדמת והמשופרת ביותר של המנוע הזה.

פורשה 911 GT3 RS

עם מנוע 4.0 ליטר, ה-GT3 RS מציע ביצועים ספורטיביים ועצב מתקדם. יבוא מנוע עם איתי מוטורס ישדרג את חוויית הנהיגה ויבטיח יכולת תגובה מהירה.

פורשה 911 R

עם מנוע 4.0 ליטר, הפורשה 911 R היא גרסה אותנטית וספורטיבית. יבוא מנוע עם איתי מוטורס יספק את הביצועים המתקדמים ביותר ויבטיח חוויה ייחודית.

פורשה 911 טרק

הטרק הוא דגם אופ-רוד שמצוין ביכולת יציבה וביצועים בכבישי עפר. יבוא מנוע עם איתי מוטורס ישדרג את המנוע ויעניק לך את היכולת להתמודד עם כל סוגי השטחים.

פורשה קאיין

קאיין מיועדת לנהיגה משולבת של כביש ושטח. יבוא מנוע עם איתי מוטורס יתאים את הרכב לסוגי השטחים שתתמודד עםם, וישדרג את ביצועי הנהיגה.

פורשה מקאן

מכונית ה-SUV המתקדמת מבית פורשה. יבוא מנוע עם איתי מוטורס ישדרג את המנוע ויאפשר לך ליהנות מביצועים מתקדמים ושליטה מושלמת בכל תנאי נסיעה.

פורשה פנמרה

דגם קופה וספורטיבי, עם מנוע בעל ביצועים יציבים וטכנולוגיה מתקדמת. יבוא מנוע עם איתי מוטורס יספק את המנוע המתאים וישדרג את הביצועים בצורה משמעותית.

לוגו פורשה
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן