אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים

מנוע לסקודה

מנוע לסקודה ופולקסווגן בדגמים סופרב,ייטי,סיטיגו,אוקטביה,פביה,רומסטאר,ראפיד נחשבים מובילים בתחום הרכב. אך לעיתים יש צורך בהחלפת מנועים על מנת להיערך לנסיעה בצורה הטובה ביותר. חשוב ביותר להגיע למקום מקצועי במטרה לצאת עם מנוע מיבוא אישי תקין שיאפשר נסיעה איכותית- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מנוע לפולקסווגן סופרב

למנוע בפולקסווגן סופרב יש כמה יתרונות על פני מנוע רגיל. יש לו יותר כוחות סוס, חסכוני יותר בדלק, ובעל תאוצה טובה יותר.

המנוע בפולקסווגן סופרב הוא מנוע הכולל מגדשי טורבו ובעל יותר כוח סוס ממנוע בנזין בעל ארבעה צילינדרים דומה. יתרון נוסף בשימוש במנוע מסוג זה הוא שהוא חסכוני יותר בדלק ממנועים אחרים בשל העובדה שיש לו שני מגדשי טורבו. המשמעות היא שניתן לשפר את יעילות הדלק בכמעט 20% בהשוואה למנועים אחרים.

לבסוף, מכונית מסוג זה מציעה גם תאוצה טובה יותר הודות לעובדה שיש לה שני מגדשי טורבו שיכולים לספק מומנט גבוה יותר ב-50% במהירויות נמוכות בהשוואה למנועים רגילים.

ההבדל בין המנוע הסטנדרטי למנוע פולקסווגן סופרב הוא שלמנוע הסטנדרטי יש להשתמש בתיבת הילוכים ידנית. למנוע הסופרב תיבת הילוכים אוטומטית.המנוע הסטנדרטי משמש ברוב המכוניות והוא מנוע בעירה פנימית דו-מחזורית, ארבע פעימות. תחנת הכוח של פולקסווגן סופרב היא 4 מחזורים, 16 שסתומים טורבו ובין-קירור בנזין הזרקה ישירה הזרקה ישירה יחידת 4 צילינדרים עם מגדש טורבו ומקרר צריכת אוויר מקורר.

מנוע לסקודה יטי

סקודה ידועה במנועים החדשניים שלה. מנוע ליטי  הוא מנוע דיזל עם מגדש טורבו והזרקה ישירה. יש לו צריכת דלק של 3 ליטר ל-100 ק"מ בלבד ופליטת פליטה של 112 גרם/ק"מ בלבד.

סקודה הצליחה לייצר את המנועים היעילים ביותר במעמדם בעזרת הטכנולוגיות הייחודיות שלהם, כמו מנוע הדיזל עם הזרקה ישירה, מגדש טורבו ויחס דחיסה גבוה.

 מנוע לסיטיגו

סיטיגו היא מכונית עירונית שתוכננה כך שיהיה קל לנהיגה. יש לרכב מרכז כובד נמוך, מה שמפחית את הסיכוי שהמכונית תתהפך. יש לו גם מערכת בלימה אוטומטית, שמונעת מהמכונית להתנגש בחפצים או במכוניות אחרות. במידה ויש צורך במנוע לסיטיגו, הרי חשוב ביותר להגיע למוסך מקצועי.

 מנוע לאוקטביה

דגמי סקודה אוקטביה זמינים בשלוש נפחי מנוע – 2.0, 2.0 TSI ו-3.2 V6 TDI. נפח המנוע של מכונית נמדד בסנטימטרים מעוקבים (CC).

נפח המנוע של דגמי סקודה אוקטביה משתנה בין 2.0 ל-3.2 סמ"ק, כאשר הנפוצה ביותר היא יחידת ה-2.0 סמ"ק בהספק בין 109 ל-148 כ"ס, אשר זמינה בכל שלושת הדגמים של היצע סקודה אוקטביה – האוקטביה 1 , אוקטביה 1 קומבי ואוקטביה RS – כציוד סטנדרטי.

 מנוע לסקודה פביה

נפח המנוע של סקודה פאביה הוא בטווח של 1.2-1.4 ליטר. דגם ה-0.9 ליטר מדורג בהספק של 94 כוחות סוס ב-4,100 סל"ד ומומנט של 148 ננומטר ב-2,800 סל"ד.

 מנוע לסקודה רומסטר

סקודה רומסטר הוא אחד מכלי הרכב הפופולריים ביותר בצ'כיה. יש לו נפח מנוע גבוה, צריכת דלק מצוינת ודירוג בטיחות מהשורה הראשונה. נפח המנוע של סקודה רומסטר הוא 2.0 ל' TDI עם שלושה צילינדרים, בעל הספק של 120 כ"ס ב-4200 סל"ד ומומנט של 260 ננומטר מ-2000 עד 4750 סל"ד.

 מנוע לראפיד

סקודה ראפיד מגיעה עם נפח מנוע ממוצע של 1.6 ליטר וזה משקף את הביצועים, יעילות הדלק ואיכות הנהיגה שהיא מציעה למשתמשיה.

מנוע לסקודה
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן