אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע לטויוטה

בין אם מדובר בטויטה קאמרי, לנד קרוזר ודגמים נוספים שבהם צריך לבצע החלפת מנוע לטויוטה – אין ספק כי מדובר במכונית המאפשרת לציבור הנהגים ליהנות מנהיגה בטוחה במיוחד.  טויטה נחשבת לסיפור הצלחה בעולם ובישראל ומדובר על רכב הנחשב למבוקש מבחינת היקף מכירות. על חשיבות בחינת מנוע לטויוטה- בכתבה הבאה. 

מנוע לטויוטה קאמרי

מנוע טויוטה קאמרי  מחיר החל מ5800  מאפשר לציבור הנהגים ליהנות מנהיגה בטוחה בכבישים. אין ספק כי טויטה קאמרי נחשבת לסיפור הצלחה מבחינת ציבור הנהגים אשר נוהג לנסוע איתה לאורך זמן רב בכבישים לנוכח העמידות המרשימה והביצועים. במידה ויש צורך בהחלפת מנוע, הרי ההמלצה היא להגיע למקום ובו מתמחים בכך ויש צוות מקצועי אשר מבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. 

טויוטה היילקס

מנוע טויוטה היילקס  מחיר החל מ8500  מאפשר לכם ליהנות מנהיגה איכותית בכבישים. במידה ונדרשת החלפת מנוע חשוב לבחור במנוע איכותי על מנת ליהנות מנסיעה בטוחה לאורך זמן רב. מכאן, קיימת חשיבות עליונה להגיע למקום ובו תמצאו את הדגם המתאים, לרבות התאמה לשנת הייצור ומקום בו עורכים בדיקות מקיפות במטרה לוודא כי המנוע במצב מצויין. הבדיקות מתבצעות טרם המסירה ללקוחות וכך ניתן להיות בטוחים כי הדגם בו יורכב המנוע יספק חווית נהיגה איכותית במיוחד.   

מנוע טויוטה לנד קרוזר

הייחוד של מוסך איכותי בבחירת מנוע לטויוטה לנד קרוזר  מחיר החל מ12500 בא לידי ביטוי בייבוא. מוסך מקצועי דואג לייבא את המנוע המתאים לדגם על מנת לאפשר לציבור הנהגים חוויה משמעותית ביותר בכבישים. כאשר מדובר על מנוע מייבוא ניתן להיות בטוחים כי מדובר באיכות, בייחוד כאשר פועלים מול ספקים מחו"ל. רגע לפני  האחסנה המנוע נבדק וכן גם לאחר ההתקנה.  

טויוטה ורסו

מנוע טויוטה ורסו  מחיר החל 4000 זאת המומחיות של אנשי מקצוע אשר יש ביכולתם לבחון כי מדובר במנוע איכותי במיוחד עבור ציבור הנהגים. אנשי המקצוע ידאגו לבחון את המנוע בצורה קפדנית במיוחד, לרבות ק"מ, מצב מכני וכן היסטוריית רכב ועד התקנה מקצועית ללקוחות בהתאם לדרישה על ידי צוות מיומן של אנשי מקצוע אשר ידאגו ללוות את הלקוחות לאורך כל הדרך. למנוע יש השפעה חשובה ביותר על הנהיגה ולכן יש חשיבות עליונה לבחון את טיב המנוע ולהקפיד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר.  

מנוע טויוטה יאריס

מנוע טויוטה יאריס  מחיר החל מ3000 מאפשר לציבור הנהגים ליהנות מנהיגה איכותית ובטוחה בכבישים. על מנת להבטיח כי הנהיגה תהיה איכותית, חשוב ביותר להקפיד על שגרת טיפולים והחלפה של המנוע במידת הצורך. מזג האוויר בישראל עשוי להוביל לשחיקה של המנועים, דבר המצריך לעיתים החלפת מנוע. 

החלפת מנוע – רק אצל אנשי מקצוע

במידה ומדובר על רכישת מנועי טויוטה, חשוב ביותר להגיע למקום מקצועי ובו תיבחן הרכישה תלוי מודל ודגל. 

מנוע לטויוטה
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן