אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »

מנוע לאופל

אופל נחשב לרכב איכותי. במידה ואתם צריכים להתחדש באותו מנוע לאופל, הרי יש חשיבות רבה להגיע למקום מקצועי במטרה ליהנות מנסיעה לאורך זמן רב. כל הפרטים- בכתבה הבאה.

מנוע לאופל ויוארו דיזל

ויוארו נחשב לרכב איכותי ביותר הכולל עיצוב חזית מרשימה וסביבת נהג משופרת באבזור, לרבות מסך מגע מוגדל. מה לגבי ההנעה? על ההנעה אפשר למצוא מנוע דיזל 1.6 מוגדש ומנוע עם 2 מגדשים. במידה ואתם צריכים להגיע לעשות טיפול לרכב, הרי חשוב ביותר להגיע למקום איכותי במטרה לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

מנוע לאופל בנזין

מנוע לאופל  ויוארו בנזין נחשב איכותי ביותר המאפשר לנהגים ליהנות מנהיגה חלקה ברכב. עם זאת, חשוב ביותר לבחון את תקינות המנוע לעיתים קרובות על מנת לאפשר ליהנות מנסיעה חלקה לאורך זמן רב.

מנוע לאופל אינסיגניה דיזל

אופל אינסיגניה נחשב לרכב הדגל של אופל. מדובר על מותג איכותי ביותר גרמני, אבל עממי. מדובר על מכונית מנהלים מהנה במיוחד. מדובר על רכב המצויד במנוע טורבו חזק ההופך את הרכב לאחת ממכוניות המנהלים האיכותיות ביותר. עם זאת, במידה ויש צורך להחליף את המנוע דיזל , הרי חשוב ביותר להגיע למקום איכותי ובו לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

אופל אינסיגניה בנזין

בנזין לאופל אינסיגניה מאפשר ליהנות מנסיעה איכותית לאורך זמן רב. מדובר על רכב בעל ביצועים איכותיים של מנוע המעביר את הכוח לארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית עם אפשרות לתפעול ידני וכולל ביצועים מרשימים ביותר. עוד נציין כי המהירות המירבית מוגבלת ל250 קמ"ש.  

מנוע לאופל קורסה

אופל קורסה נחשבת למכונית מעוצבת, זריזה ואיכותית ביותר. העיצוב הספורטיבי והמהנה כולל בין היתר תא נוסעים מוצלח. הקורסה מציעה לנהגים אבזור מרשים ביותר מבחינת בטיחות וגם מבחינה של אביזרי נוחות. בכל הקשור לאיכות הנסיעה, מדובר על איכות נסיעה מרשימה ביותר הכוללת בין היתר בידוד רעשים, נוחות במהירות גבוהה והתנהגות כביש נוחה מאוד. שני מנועי הטורבו- בנזין מציעים ביצועים מרשימים ביותר והגרסה החזקה הכוללת 130 כ"ס מציעה יכולות מרשימות ביותר. כאשר יש צורך לבחון את ביצועי המנועים ולהחליף את המנועים, חשוב ביותר להגיע למקום מקצועי על מנת ליהנות מנסיעה איכותית.

מה חשוב להביא בחשבון על רכישת מנועים מייבוא?

רגע לפני רכישת מנועים מיבוא, חשוב ביותר להביא בחשבון את המקום ממנו תרכשו את המנועים. חשוב ביותר לבחון היטב את המקומות השונים ולוודא כי מדובר במקום המציע חלקי חילוף מקוריים בלבד לטובת השקט הנפשי שלכם כמו מוסך בחולון איתי מוטורס. מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון:

  • איכות: חשוב ביותר להגיע למקום איכותי ובו תמצאו מגוון חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר.
  • תודעת שירות: נוסף על כך, חשוב ביותר להביא בחשבון מקום ובו יש תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר ובו תוכלו לקבל שירות מהמעלה הראשונה.
מנוע לאופל
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן