אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
ניקוי אינג'קטור
אינג'קטורים

ניקוי אינג'קטור: מדריך מקיף

אינג'קטורים, או מזרקי דלק, הם חלק חיוני במערכת ההזרקה של רכב. תפקידם הוא להזריק דלק לתוך צילינדרים של המנוע בצורה מבוקרת ויעילה, תוך כדי התזת

קרא עוד »
למה מנוע רועד
כללי

למה מנוע רועד?

אז למה מנוע רועד? רעידות במנוע רכב הן תופעה נפוצה שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. הן עלולות להופיע בעת נסיעה, האצה, בלימה, ואפילו בעמידה. רעידות אלו

קרא עוד »

מנוע גרייט וול

מנוע גרייט וול סטיד:
מנוע גרייט וול סטיד הוא בדרך כלל מנוע דיזל בעל 6 צילינדרים, בנפח שונה וסוגים שונים לפי הדגמים. עם טכנולוגיות מתקדמות וביצועים אמינים, מנוע זה נמצא ברוב דגמי גרייט וול סטיד, והוא מתאים לשימוש כביס מסחרי כמו טריקס, פיקאפים וגם לכלי רכב יותר קטנים.

מנוע גרייט וול C10:
מנוע גרייט וול C10 הוא דגם מתקדם וחדשני שמתקדם יותר ממנוע סטיד. יש לו ביצועים גבוהים, תגובה מהירה יותר וטכנולוגיות חדישות. כך הוא מספק ביצועים אופטימליים בכל תנאי נסיעה.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס:
בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס ניתן ליהנות משירות ייחודי ואיכותי. איתי מוטורס מתמחה בייבוא מנועים איכותיים ומתקדמים מהחו"ל, ומציע שירות אישי ומקצועי. בהתאמה אישית לצרכיך, ישנה אפשרות לשדרג את המנוע ולהתאים אותו לכלי הרכב שלך. בזכות שירותי הייבוא והייעוץ של איתי מוטורס, תוכל להבטיח שהמנוע שלך יותאם בצורה אופטימלית לצרכיך ויספק ביצועים מרביים.

לוגו מנוע גרייט וול
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן