אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע אסטון מרטין

מנוע אסטון מרטין ונטאג'


מנוע ונטאג' של אסטון מרטין הוא V12 בנזין בנפח 5.2 ליטרים, המספק עוצמה וביצועים מרהיבים. כמכונה יוקרתית, ונטאג' מציעה חווית נסיעה יוקרתית וספורטיבית.

מנוע אסטון מרטין DB11


DB11 נוצר לתת עוד ממד לחוויית נסיעה, עם מנוע V8 תיקולי בנזין בנפח 4.0 ליטרים או V12 בנזין בנפח 5.2 ליטרים. המנוע מספק ביצועים מדהימים וסגנון אלגנטי.

מנוע אסטון מרטין DBS


מנוע DBS הוא V12 בנזין בנפח 5.2 ליטרים, והוא נבנה עם דגש על ביצועים ומראה אסתטי מדהים. DBS הוא דגם סופר GT המצוין בספורטיות ובעיצוב מופשט.

מנוע אסטון מרטין DBX


DBX הוא דגם SUV של אסטון מרטין, והמנועים הזמינים כוללים V8 תיקולי בנזין בנפח 4.0 ליטרים. מנוע זה מאפשר לדגם לשלב בין יוקרה ובין ביצועים מעולים בשטח ובדרך.

מנוע אסטון מרטין ואנקוויש


המנוע המרהיב של ואנקוויש הוא V12 בנזין בנפח 5.2 ליטרים. הדגם מיועד למנוע את השם האגדי של אסטון מרטין בתחום הרכבים הסופר-ספורט.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס


ייבוא מנועים יחד עם איתי מוטורס מציע את היכולת להתאים את המנוע לצרכיך הספציפיים. בשילוב עם הייעוץ המקצועי של איתי מוטורס, תוכל לקבל שירות איכותי והתאמה אישית, כך שהמנוע יספק ביצועים מרביים בהתאם לצרכיך ולמטרת השימוש שלך.

מנוע אסטון מרטין
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן