אגזוזים

מידע מקצועי

תכנים נוספים
גיר רובוטי
גירים מיבוא/שיפוץ

גיר רובוטי: שילוב בין יעילות לנוחות

גיר רובוטי, המכונה גם "תיבת הילוכים רובוטית", הוא סוג של גיר אוטומטי המשלב בין תיבת הילוכים ידנית למערכת הפעלה אוטומטית. הגיר משתמש במנגנון אלקטרו-הידראולי או

קרא עוד »
גיר רציף
כללי

גיר רציף: נסיעה חלקה וחסכונית

גיר רציף, הידוע גם כ-CVT (Continuously Variable Transmission), הוא סוג של גיר אוטומטי שאינו משתמש בהילוכים קבועים. במקום זאת, הוא משתמש במערכת גלגלים ורצועות מתכתית

קרא עוד »

מנוע איסוזו

מנוע איסוזו דימקס


מנוע דימקס של איסוזו הוא מנוע דיזל בנפח 1.9 ליטרים בדרך כלל. מדובר במנוע חסכוני ויעיל המיועד לשימוש ברכבים פרקטיים ובעלי יכולת טעינה גבוהה.

מנוע איסוזו MU-X


מנוע MU-X הוא בדרך כלל מנוע דיזל גדול ועוצמתי, כמו לדוגמה VGS דיזל בנפח 3.0 ליטרים. מיועד לדגמי ה-SUV הגדולים של איסוזו, המנוע מספק יכולת גבוהה במיוחד לנסיעה בשטח.

מנוע איסוזו KB


מנוע KB הוא בדרך כלל מנוע בנזין או דיזל בנפח 2.5-3.0 ליטרים. זהו מנוע שמיועד לדגמי ה-Pickup של איסוזו (כמו D-Max) ומתאים לשימוש יומיומי וגם לעבודות כבדות.

מנוע איסוזו MU


מנוע MU בדרך כלל הוא מנוע דיזל בנפח 3.0 ליטרים. זהו מנוע המותאם לדגמי ה-SUV גדולים והוא מספק ביצועים ויעילות ברמה גבוהה.

יתרון בייבוא מנוע יחד עם איתי מוטורס


ייבוא מנועים יחד עם איתי מוטורס מספק יתרונות בכמה תחומים. החברה מתמחה בייבוא מנועים איכותיים מהחו"ל, ומספקת שירות אישי ומקצועי. הייבוא עם איתי מוטורס מספק אמינות בתהליך הייבוא ואפשרות לבחור מבין מגוון של מנועים המתאימים לצרכים שלך.

לוגו איסוזו
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן