מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקים מפירוק
כללי

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

קרא עוד »
חלקי חילוף
כללי

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי

קרא עוד »

מזרקים לדלק – משפרים לאין שיעור את ביצועי המנוע

התכנון של שדרוג כלי הרכב שלכם יכול להיות אתגר משמעותי או חוויה מיוחדת במינה. הכל תלוי בסגנון העבודה שאתם יכולים לייצר ביחד עם אנשי המקצוע. אבל גם בחלקי חילוף ובמוצרים שאותם אתם בוחרים לרכוש כדי לשדרג את מערכות הרכב. בין היתר, בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר ישראלים שבוחרים להשקיע את מיטב כספם בשביל לרכוש מזרקים לדלק שמשדרגים את תהליך ההנעה ואת איכות הדלק שנכנס אל תוך המנוע. גם אתם, אפילו שאתם לא אנשי מקצוע ואין לכם כלי רכב מיוחד, יכולים לרכוש מזרקים לדלק וכך לייצר כלי רכב הרבה יותר איכותי והרבה יותר מהיר. לשם כך, אתם יכולים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת איתי מוטורס, ואנחנו נלווה אתכם בבחירה של המוצרים הנכונים ביותר לרכב שלכם בלי כל בעיה.

מזרקים לדלק

היתרון לרכישה של מזרקים לדלק לכלי הרכב שלכם, יכול לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה דרכים. בין היתר, ניתן לראות:

  1. שיפור בביצועי המנוע – אם מדובר על כלי רכב ישן יותר, אשר עבר כבר תקופת נסיעה משמעותית על הכביש, אז בוודאי שהשדרוג של מערכת הדלק יכול להיות אלמנט מפתח בחוויית הנסיעה שאתם מצליחים לייצר.
  2. נהיגה ירוקה יותר – ברגע שיוצרים מערכת הזרקת דלק המבוססת על מזרקים לדלק, דואגים להכניס לתוך המנוע בדיוק את כמות הדלק הדרושה על מנת לייצר בעירה מושלמת. וכך, לטווח הארוך אפשר לייצר חיסכון משמעותי בדלק ולשדרג את הרכב שלכם מבחינת צריכת הדלק, כדי להפוך אותו לרכב ירוק יותר.
  3. יכולת לשמור על מערכת הזרקת הדלק – מזרקים לדלת שומרים על הבוכנות ועל המנוע. כאשר מזריקים את הדלק בדיוק לנקודה שבה הוא צריך לבצע את פעולת הבעירה, אין זליגה של חומר ואין פגיעה בתפקודי המנוע האחרים שיכולה לבוא לידי ביטוי בכשלים במנוע.
  4. שיפור חוויית הנסיעה כולה – בסופו של יום, דלק הוא המניע ליצירת חוויית נסיעה נינוחה ונעימה. ברכבים משפחתיים או ברכבי שטח, נסיעה חלקה ויציבה היא חוויה שאותה אתם רוצים גם לייצר וגם לשמר לאורך זמן.

לרכבי משפחה או רכבי שטח – אפשר להתאים מזרקים מיוחדים

לכל סוג של כלי רכב אפשר למצוא מזרקים לדלק שמתאימים לסגנון הנסיעה שאתם מעוניינים לייצר ולחוויית הנהיגה. בדיוק מהסיבה הזו, כדאי לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום המכונאות אשר יכולים לבחור ביחד איתכם את המזרקים המושלמים למנוע שלכם על בסיס היכרות עם הפתרונות הקיימים כיום בשוק ועל בסיס ניצול של הידע והניסיון שלהם. זו היא בדיוק המשימה שלנו, אנשי חברת איתי מוטורס, ואנו נסייע לכם למצוא את הפתרונות הנכונים בכל פעם מחדש על הצד הטוב ביותר.

טיפול לרכב
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן