מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקים מפירוק
כללי

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

קרא עוד »
חלקי חילוף
כללי

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי

קרא עוד »

מה חשוב לדעת על תהליך טיפול לרכב?

המכונית שבה אתם נוסעים היא לא רק כלי התחבורה המרכזי למשפחה שלכם, אלא גם כלי תחבורה שעולה על הכביש ויכול לסכן חיים של אנשים אחרים אם אתם לא נוהגים בצורה זהירה.

לפיכך, בשנים האחרונות התחדדה המודעות בקרב נהגים רבים אשר מוכנים להשקיע זמן ומאמצים ולייצר שיגרת טיפול לרכב, ואנחנו רואים יותר פניות לקבלת טיפולים שוטפים לאורך השנה. בדיוק מהסיבה הזו גם אתם רוצים למצוא את הדרך לייצר שגרת טיפולים בטוחה לרכב שלכם ולהתבסס על ידע של מומחים בתחום הרכב שיכולים לתת לכם ייעוץ בנושאים כמו מנועים לרכב או גיר לרכב בעת הצורך. זו היא בדיוק המומחיות של אנשי הצוות המקצועיים של חברת איתי מוטורס תיק כשנותנים לכם שירותי טיפול לרכב המבוססים על הצרכים שלכם ועל סוג הרכב שאתם מחזיקים, כדי לשמור על שגרת טיפולים בטיחותית.

טיפול לרכב

רגע אחד לפני שאתם מתחילים תהליך טיפול ברכב, כדאי שתהיו מודעים לארבעה דברים חשובים שנופלים תחת תחום האחריות שלכם:

  1. תחזוקה שוטפת היא תחזוקה של הפרטים הקטנים. כלומר לא רק החלפת מנוע לרכב אלא גם טיפול לרכב כאשר יש בעיה במערכת האיתות או במערכות מיזוג האוויר. כלומר, אתם צריכים כל הזמן לדאוג לרכב שלכם וכדאי לזהות בעיות בהקדם האפשרי כדי להתמודד איתן בקלות.
  2. טיפול לרכב יכול להיות טיפול גדול לקראת מבחן הרישוי השנתי. אבל במצב כזה אתם צריכים להתכונן גם לעלייה משמעותית בהוצאות באותו החודש, שכן יכולות להיות בעיות שלא זיהיתם לאורך השנה והן משפיעות על המצב של כלי הרכב שלכם.
  3. חשוב לבחור מוסך לרכב שמלווה אתכם לאורך כל תקופת השימוש בכלי הרכב, כך שיהיה רצף טיפולים אחיד. ואתם תוכלו להיות בטוחים שהרכב נמצא ברמת התחזוקה הגבוהה ביותר, גם אם אתם לא באמת מבינים יותר מידי בכל מה שנוגע לתחום הרכב.
  4. אם יש לכם צורך לבצע תיקון גדול במהלך השנה היא כמו למשל החלפת גיר לרכב, יש אפשרות למצוא חלקי חילוף בעזרת הידע והניסיון של אנשי המוסך שלכם. בצורה כזאת, אתם יכולים לצמצם את ההוצאה הלא צפויה אבל גם לדעת שיש לכם פתרון שעונה על כל הדרישות מבחינת בטיחות בנהיגה.

מצמצמים את התקלות הגדולות – בזכות טיפולים שוטפים

ברמה העקרונית, בשביל לצמצם את התיקונים הגדולים שאתם צריכים לבצע ברכב, ראוי לשמור על שגרה קבועה של תחזוקה למכונית שלכם. ביחד עם אנשי הצוות המיומנים והמקצועיים של חברת איתי מוטורס, ניתן לבנות שגרת טיפולים לרכב שלכם שמתאימה לציפיות שלכם ויוצרת חוויה של נהיגה שמאזנת בין בטיחות לבין עוצמה. את כל השאלות שאתם צריכים לשאול, אנחנו נוכל לברר. וכך אתם תהיו בטוחים בכלי הרכב שלכם.

טיפול לרכב
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן