מידע מקצועי

חיפוש
תכנים נוספים
חלקים מפירוק
כללי

חלקים מפירוק

במידה ואתם זקוקים לקנות חלקים מפירוק, הרי תוכלו לעשות זאת במוסך או להזמין חלקים מיבוא ולחסוך לא מעט כסף. כל הפרטים החשובים – בכתבה הבאה.

קרא עוד »
חלפים לרכב
כללי

חלפים לרכב

חלפים לרכב נחשבים חשובים ביותר על מנת לשמור על תקינות הרכב שלכם. כל הפרטים – בכתבה הבאה. מהם חלפים לרכב חלפים לרכב משתנים לפי מותג

קרא עוד »

חלקי חילוף

במידה ויש בעיה ברכב שלכם או עברתם תאונה, הרי אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לקנות חלקי חילוף. בכתבה הבאה נביא את כל הפרטים אודות חלקי חילוף.

מהם חלקי חילוף?

במידה ויש לכם בעיה עם הרכב או עברתם תאונת דרכים, וודאי תשמעו במסגרת טיפול לרכב את צמד המילים חלקי חילוף. חלקם יקרים יותר, אחרים יקרים פחות. ניתן למצוא במוסכים חלקים לכל חלקי הרכב ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. עם זאת, רגע לפני שאתם מגיעים למוסך או אל איתי מוטורסמוסך בחולון ישנם מספר דברים שעליכם להביא בחשבון:

חלקי חילוף מקוריים:  החלפה של אינג'קטורים – התקנים אלקטרומגנטים שתפקידם לרסס את הדלק בצורה שווה במיוחד לתוך מנגנון בעירה של המנוע. חלקים מקוריים הם חלקים שיוצרו על ידי יצרן מקורי של הרכב והם ימכרו במוסך מורשה ומחירם יהיה גבוה.

חלקים תואמים: מדובר על חלקים זולים יותר שלא יוצרו על ידי היצרן המקורי אלא על ידי חברה אחרת וכך הותאמו לחלקים המקוריים. רגע לפני רכישת החלקים, ההמלצה היא לבדוק כמה שיותר פרטים על אמינות החברה.

חשוב להקפיד על עבודה מקצועית

כאשר אתם זקוקים למנוע לרכב או  גיר לרכב, הרי חשוב ביותר להגיע למוסך ובו תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר יתאימו עבורכם את החלקים במקצועיות רבה. מכאן, חשוב ביותר לבחון את המוסכים השונים טרם ההגעה.

מה חשוב להביא בחשבון לפני ההגעה למוסך?

בבואכם להגיע למוסך, חשוב ביותר לוודא כי מתקיימים הפרמטרים הבאים:

מקוריות: חשוב ביותר לוודא כי אכן מדובר בחלקים מקוריים ולא חלקים שאינם מקוריים.

בהתאם לצורך של הרכב שלכם: בין אם מדובר על שדרוג מיזוג אוויר לרכב או החלפת מנועים לרכב, חשוב ביותר לבחון את הצורך של הרכב שלכם ובהתאם לכך להחליט על החלקים הנחוצים. אל תמהרו להחליט על חלקים כי אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם תקועים עם חלקים שאינם נחוצים עבור הרכב שלכם, מה שיצריך אתכם להגיע פעם נוספת למוסך ולעמוד בפני הוצאה כספית משמעותית.  

חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים לפני ההגעה למוסך

רגע לפני שאתם מחליטים על רכישת חלקים מקוריים, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים מדוקדקת בין המוסכים השונים בהם מוכרים את החלקים על מנת לבחור את החלקים האיכותיים ביותר. בעלי המוסכים צריכים למסור לכם מידע בכל הקשור לחלקים השונים ולעדכן אתכם האם מדובר בחלקים מקוריים. חשוב שתעשו את השיקול האם לקנות מנועים לרכב מיבוא או מנועים שאינם מיבוא ותגיעו להחלטה המתאימה לכם ביותר.

רגע לפני סיום

אין ספק כי על מנת להמשיך לנסוע ברכב שלכם בבטחה חשוב ביותר לקנות את החלקים האיכותיים והמקוריים- אלו אשר יאפשרו לכם להמשיך את הנסיעה שלכם ללא כל בעיות ויאפשרו לכם להגיע ליעד שלכם בשלום ללא צורך בהגעה נוספת למוסך.

חלקי חילוף
אז מה היה לנו עד עכשיו?

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
טל : 077-9966242
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס
יצירת קשר
בדיקה ללא עלות!

בפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

דילוג לתוכן