אגזוזים

גירים מיבוא/שיפוץ

גירים מיבוא/שיפוץ

מחפשים גירים משיפוץ ?

גירים מיבוא?

הגעתם למקום הנכון!

בזמן שאתם שם, הרשו לנו לבצע בדיקה הכוללת בדיקה חזותית של הרכב שלכם וכן בדיקה מכאנית.

אתם יכולים להיות רגועים בנוגע למוצרים שלנו

כשמדובר על גירים משיפוץ או מיבוא, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהגעתם למקום שבו תקבלו לא רק שירות אמין ומקצועי, אלא גם את הגירים הכי איכותיים מהיצרנים המובילים כיום בשוק המכוניות בארץ ובעולם!

במשך למעלה מ -60 שנה, שירות תיקוני רכב מסייע לנהגים ברחבי הארץ לתחזק את כלי הרכב שלהם. עם מכניקה מוסמכת , אנו יכולים לדאוג לכל צרכי התיקון והתחזוקה האוטומטיים שלך.

החלפת שמן, החלפת מסננים ושטיפות נוזלים ועד בלמים ותיקון בלמים, זעזועים ותמוכות, תיקון רעש, צמיגים ויישור גלגלים, אנחנו מכוסים. השתמש בקישורים המהירים להזמנת פגישה בחנות שלנו עוד היום!

אצלינו תוכלו להיות בטוחים שנמצא לכם גיר כמעט לכל סוגי הרכבים הקיימים היום בשוק בארץ.

מחשב/מוח גיר

סקודה, וולפסגן, סיאט
משומשים ב 3,500 לא כולל מע"מ
חדשים ב5,000 לא כולל מע"מ
המחיר כולל עבודה

מחשב/מוח גיר

רנו פורד
משומשים ב 3,500 לא כולל מע"מ
חדשים ב5,000 לא כולל מע"מ
המחיר כולל עבודה
גיר רובוטי

ההנאה של מערכות הרכב מתבצעת על ידי מערכת גירים המסתנכרנת עם פעולת המנוע ומתווסתת את העברת עוצמת המנוע לגלגלים. מערכת גירים שלא מתפקדת, בעצם מונעת מכם להניע ולהסיע את האוטו בצורה בטוחה, מה שאומר שאתם חייבים לקחת את כלי הרכב למוסך ולבצע טיפול. הזמנת גירים מיבוא או שיפוץ גירים לרכב היא משימה שחייבת להתבצע בצורה זהירה בתוך תשומת לב לצרכים של כלי הרכב שלכם. אנו מציעים לכם לייבא גירים לכל סוגי הרכבים. גם למערכות גיר אוטומטיות וגם למערכות גיר ידניות. וזאת על בסיס אבחון הבעיה בהתאמה לסוג כלי הרכב שלכם ולסטנדרט הנסיעה שאתם מעוניינים לייצר.

שיפוץ גיר לרכב? או ייבוא גיר לרכב?

אחת השאלות הראשונה והמרכזיות שעולות בכל פעם שבה לקוח מגיע עם בעיה במערכת הגיר של הרכב היא האם לבצע שיפוץ או החלפה של מערכת הגיר. כמובן שיש מגוון רחב של גישות וטכניקות להתמודדות עם בעיות במערכת הגיר, אבל אם אתם רוצים לייצר נסיעה חלקה שמתאימה בדיוק לסטנדרט הבטיחות שקבע היצרן שלכם, ההחלטה הנכונה היא לבצע החלפה של גיר מיובא. שיפוץ אומנם מטפל בבעיה נקודתית, אבל לא מבטיח שאתם לא תתמודדו עם בעיות דומות או נוספות בהמשך הדרך. כך שאתם רוצים לייצר סטנדרט גבוה, זה חשוב לכם לשמור על בטיחות כלי הרכב וגם על חוויית נהיגה חלקה, ולכן מוצר סגור שלא עלה על הכביש מעולם הוא המוצר האידיאלי מבחינתכם.

 

חשיבותו של גיר לרכב – לנהיגה בטיחותית

מערכת הגיר, או תיבת ההילוכים, היא כמו המערכת שמבצעת את הסנכרון בין המנוע לבין הגלגלים. המערכת מייצרת יחס בין מהירות לבין מומנטום על בסיס קבלת ההחלטות של הנהג או המחשב של הרכב (אם מדובר על גיר אוטומטי). גיר תקין שומר על המנוע מפני חריגה ברמת הסל"ד (סיבובים לדקה) ברמה אפקטיבית ומונע נזק חריף למנוע ומבצע את העברת העוצמה מהמנוע לגלגלים. ועל כן, כל תקלה במערכת ההילוכים היא תקלה שבפוטנציאל עלולה לפגוע במערכת המנוע ובגלגלים בצורה בלתי הפיכה ואף מסוכנת. ואם התקלה מתרחשת בעת נסיעה, התוצאות יכולות להיות קטלניות.

ההבדל בין מערכות אוטומטיות לבין מערכות הילוכים ידניות הוא האופן שבו מתקבלת ההחלטה להעביר הילוך. מכוניות עם מערכת גיר ידני תפסיק הנהג הוא זה שמקבל את ההחלטה ומבצע את החלפת ההילוכים. ובמערכות אוטומטיות, ההחלטה מתקבלת על ידי מחשב אשר מזהה שהמנוע הגיע לעוצמת סל"ד מקסימלית ומבצע את ההחלפה של ההילוך בצורה אוטומטית. מה שאומר שמערכת הגיר האוטומטי היא מראש מערכת גיר שנוטה לחוות יותר תקלות ובעיות, שדורשות שיפוץ.

Automatic transmission gearbox in cross section

מוח גיר

מוח הגיר הוא חלק חשוב במיוחד במערכת ההפעלה של כלי הרכב. יחידת המוח הגיר או יחידת הבקרה האלקטרונית, כמו שהיא נקראת בעיקר, היא משפיעה על הביצועים והתנהגות התיבה.

מוח גיר אחראי לניהול ולהפעלה אופטימלית של הרכב. הוא מתאים את המהירויות וההילוכים באופן אוטומטי, וגם מאפשר לנהג לשלוט ידנית על השינויים בתיבת ההילוכים.

למוח גיר יש תפקידים נוספים רבים, כולל הגנה מפני שימוש לא נכון או יתר עומס על המערכת. במקרים של תקלות, המוח יכול להפעיל מנגנונים אוטומטיים למניעת נזקים נוספים לתיבת ההילוכים.

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת והתפתחות האלקטרוניקה, המוח הגיר יכול להשתלט בצורה מתוחכמת ולספק חווית נהיגה חלקה ויעילה. ייחודיות זו גורמת לרכב להגיב בדיוק לפעולות הנהג, כך שהוא מספק ביצועים מיטביים, יציבות ובטיחות בכל תנאי הנהיגה.

מתי צריך לעצור ולפנות למוסך?

ישנם כמה וכמה סימני אזהרה שיכולים לגרום לכם להבין שיש בעיה מורכבת במערכת הגיר. ואם חשוב לכם להימנע ממצב של החלפת גיר (פעולה יקרה ומורכבת לכשעצמה), אתם חייבים להקשיב לכל סימני האזהרה וללמוד איך לתפעל את הרכב שלכם ולבקש עזרה של צוות מומחים. בין הסימנים שיכולים להעיד על בעיה במערכת ההילוכים של הרכב, ניתן לשים לב לרעשי נקישה, זמזום או יללה בעת העברת ההילוכים. חוסר תגובה להעברת הילוכים, רעידות אור טלטלות בעת העברת הילוכים ואפילו ריח שרוף שעולה מתוך המנוע בעת הנסיעה.

הטיפול הנכון – בידיים הנכונות

בשלב הזה ברור לכם עד כמה חשובה היא העבודה המקצועית של מכון גירים מומחה, אשר יכול לזהות את הבעיה הספציפית במנורה שלכם ולהציע פתרון שמשמר פעולה תקינה של המנוע. הידע והניסיון של אנשי המכון שאיתו בחרתם לעבוד יאפשר לכם לקחת החלטה נכונה בין שאתם מעוניינים למצוא גירים מיבוא או לבצע שיפוץ גירים לרכב. כשאין ברירה וצריך לבצע החלפה מלאה של מערכת הגירים, חשוב לבצע יבוא מסודר, של מוצרים מקוריים המתאימים ליצרן של הרכב שלכם ולסטנדרט הנסיעה בטוחה שאתם דורשים לקבל ובצדק בכל פעם שאתם עולים על הכביש. לחילופין, שיפוץ מערכת הגיר היא פעולה שצריכה להתבצע בתזמון מושלם, תוך מינימום השפעה על מערכת המנוע ועל מערכת הגלגלים. וזאת מתוך הכרות עם תהליכי שיפוץ מנועים, שעובדים בצורה בטיחותית על מנת לשמור על הרכב שלכם. כל החלטה שתקבלו היא החלטה שצריך להביא לידי ביצוע בצורה זהירה. ומשום כך, האחריות היא שלכם לבחירת אנשי המקצוע המתאימים לתהליך.

בדיקה ללא חיוב

לקוחות ממליצים

מפת אתר

מיקומנו

הסדנא 6,חולון
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 8:00-12:00

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות © 2021 | איתי מוטורס

צרו קשר עוד היום

לקוח/ה יקר/ה
זמנך חשוב לנו, לקבלת הצעת מחיר מותאמת לרכב שלך מלא את הפרטים הבאים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.
צוות איתי מוטורס
שאלו אותנו על חגיגת מבצעים באיתי מוטורס
דילוג לתוכן